Dispečing: (00421) 905 866 907    e-mail: gemerservis (zavináč) gmail bodka com

Sme jedáleň, ktorá sa nachádza na Úrade práce v Rožňave (Šafárikova 112). Okrem iného poskytujeme obedové menu pre firmy a jednotlivcov v cene 3,38€, jedlá na objednávku od 3,30€- Pokiaľ sa Vám nikam nechce chodiť, nevadí, pretože Vám bez problémov dovezieme jedlo priamo k Vám, či už v našich alebo Vašich obedároch. Na Vašu návštevu sa teší príjemný personál a výborná kuchyňa, ktorej špeciality môžete prísť ochutnať od po – pia v čase od 10:30 – 14:00hod. Okrem výborného menu poskytujeme a zabezpečíme priestory a stravu na oslavy, svadby, kary, promócie a iné.

Ďalšou našou službou je poskytovanie stravy pre seniorov, akoaj jej donáška priamo do domu za zvýhodnenú sumu. Táto služba vychádza z pocitu a presvedčenia celého nášho kolektívu, že práve táto skupina ľudí si zaslúži osobitnú pozornosť.

 

Sme rodinná firma, ktorá robí všetko pre spokojnosť zákazníka. Naše služby už využili ľudia, firmy a organizácie z rôznych kútov Slovenska. Za všetko hovoria zákazníci, ktorí sa k nám pravidelne vracajú.

Galéria

galeria_spodokgaleria_spodokgaleria_spodokgaleria_spodokgaleria_spodokgaleria_spodokgaleria_spodokgaleria_spodokgaleria_spodok

Novinky

Buďte informovaní o novinkách od nás!

Kontaktujte nás

 Addresa: Slanská 219, 049 22 Gemerská Poloma

  Telefón: (00421) 905 866 907

  Web: www.gemerservis.sk